דיג'יי באנד

דיג'י בנד, ככה עושים מוזיקה!

מה קורה כשמשלבים DJ ולהקה באירוע? התשובה לשאלה הזאת לוקחת אתכם לטיול מוזיקלי חובק עולם ולכמה שעות של הרבה מאוד שמחה בעולם אחר.

מדובר בחידוש מוזיקלי שיובא לכאן הישר מאירופה. הסצנה הזאת שהתחילה כטרנד אופנתי לא רוצה לחלוף והיא מקבלת את הפידבקים שלה מהקהל, שגם אליו אוטוטו נגיע. הרעיון הוא ליצור הרמוניה בין להקה ב-LIVE לבין DJ שמנצח על התענוג הזה וכשאנחנו אומרים להקה ב-LIVE אנחנו מתכוונים ל-צוות של עד 7 אומנים על הבמה 3 זמרים\ות 4 נגנים וירטואוזים וDJ מצויין שמצליחים לשפוך את השמחה של המוזיקה על ההילה שעוטפת את המתחם.
כדי להבין את הרעיון הזה צריך לראות מה קורה לאנשים הכי לא מוזיקליים שפזורים באירוע. קחו את הקאברים הכי מוכרים מכל הזמנים, תוסיפו לזה קבוצת אנשים שחיים מוזיקה תוך עדכון שוטף על המילה האחרונה בחו"ל, טפטפו קצת כוראוגרפיה איכותית מבית טוב ותקבלו את המתכון שכובש את סצנת האירועים של ישראל ושל בכלל. הקהל, שהזכרנו אותו קודם, מורכב מערבוביה של פרטים. לכל אחד מהם יש הסגנון המוזיקלי שלו, מהדודה מעפולה ועד החברים מהפזורה התל אביבית. שילוב הרמוני של להקה ו-DJ שמצליח איכשהו לגעת בכולם. אבל לגעת בכולם באמת, להכניס אותם לאירוע, לספק להם את אותה שמחה ברמה אחידה ושווה לכולם. זה מתחיל מהאפיון של האירוע, מהאפיון של הקהל, נמשך עם עיצוב מוזיקלי ומגיע עד חזרות לכל אירוע. הלהקה הזאת, על כלל מרכיביה, שמקדישה כל כך הרבה זמן ומאמץ כדי להפוך אתכם להכי מאושרים שיש מצליחה בזכות השילוב הזה, אותו שילוב של הכנה לאירוע, ולא מדובר בהכנה של קייס לדיסקים. מדובר במאמץ שמוקדש כל כולו לשאלה איך מוציאים את השמחה החוצה, איך שוזרים אותה ואיך מפזרים אותה בכל חלל המתחם.

חברת אנג'לס המוסיקה מספקת לכם פתרונות מוזיקליים ברמה אחרת!

  • Angels Band
  • Angels Band
  • Angels Band
  • Angels Band
  • Angels Band